کلینیک پوست و مو جردن

مکان:
سال احداث:
خارج / داخل کشور:
داخلی

کلینیک پوست و مو جردن با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز  دنیا و جدیدترین دستگاه های زیبایی و تیم پزشکی حرفه ای جوان ، یکی از معروف ترین کلینیک های حال حاضر پایتخت می باشد.
این کلینیک با دسترسی آسان در مجاورت پل میرداماد قرار داردموقعیت مکانی این کلینیک  با دسترسی آسان در مجاورت پل میرداماد قرار دارد.
کارفرمای محترم جناب آقای دکتر نیلفروش زاده تصمیم به بازسازی این ساختمان داشتند، که پس از آن مهندسین مشاور آتیس، با توجه به وضع موجود سازه،  شرایط ستون ها  و غیره… اقدام به  تغییرات اساسی در استحکام و تقویت سازه و نیز طراحی مناسب و مدرن برای پروژه ارائه کردند . همچنین می توان گفت جهت زیبایی بصری و خاص نمای ساختمان از فرم سیال و روان پیچش مو الهام گرفته شد.
در انتخاب مصالح اجرایی نمای این پروژه از صنعت نوین GFRC استفاده شده است که از این تکنولوژی جهت اجرای المان های نمای این پروژه برای اولین بار در ایران مورد استفاده قرار گرفته است. یکی از نقاط قوت و عطف این پروژه گل های روی نمای آن می باشد که چشمان ناظر بسیاری را به خود جلب می نماید.
دراین بنا از به روزترین مصالح وابزار و لوکس ترین متریال های نوین موجود در صنعت ساختمان استفاده شده است، همچنین با بهره مندی از تجارب متخصصین حرفه ای و کارآمد مهندسین مشاور آتیس توانسته ایم بنایی یادمانی به جای بگذاریم.

[vdo ids=”4410″]