پروژه مسکونی آقای قاسمی راد

مکان:
سال احداث:
خارج / داخل کشور:
داخلی

پروژه مسکونی آقای قاسمی راد

واحدی 232 متری در برج پارک رویال ولنجک پروژه ای بود که برای بازسازی و دکوراسیون داخلی به دست ما سپرده شد. آپارتمانی با دیزاینی ساده و معمولی که شامل یک اتاق مستر، یک اتاق مهمان، 2 اتاق خواب و پذیرایی و نشیمن بود.
خواسته ی کارفرما، آپارتمانی گرم، لوکس و راحت برای استفاده فصلی و خانوادگی بود. اولین قدم ما در این پروژه، تغییر پلان آن برای رفع ایرادات بود تا علاوه بر تقسیم و تفکیک بهتر فضاهای عمومی و خصوصی، با اضافه کردن فضای صبحانه خوری به مجموعه، فضای واحد را دلنشین و دلباز کنیم.
در پلان قبلی به دلیل تعریف درب اتاق مستر در نشیمن مجموعه، نه تنها حریم خصوصی اتاق رعایت نشده بود؛ بلکه عملا استفاده از نشیمن نیز غیر قابل امکان بود. ما با جابه جایی درب اتاق علاوه بر حفظ حریم اتاق، فضای نشیمن را مجزا و قابل استفاده کردیم. طرح ما برای آشپزخانه، فضایی نیمه باز و مدرن بود که با فرهنگ ما سازگارتر است و همچنین فضای کافی برای نصب TV  نشیمن را نیز در اختیار ما قرارمی داد. در اینجا با درنظر گرفتن سلیقه ی کارفرما، بر آن شدیم تا رنگهای گرم و متریال های مورد تایید ایشان را در پروژه بگنجانیم.
ولنجک پروژه ای کاملا هوشمند، با تکنولوژی روز است.
سیستم های کنترل روشنایی، پرده ها، صوت و سرمایش کاملا به صورت هوشمند با قابلیت برنامه دهی  طراحی واجرا شد و در نهایت ولنجک  پروژه ای لوکس و مطابق میل کارفرما تحویل ایشان گردید.

[vdo ids=”4378″]