مجتمع مسکونی پاسداران

مکان:
سال احداث:
خارج / داخل کشور:
داخلی

مجتمع مسکونی پاسداران

پروژه پاسداران یکی دیگر از پروژه های مسکونی و مدرن شرکت آتیس می باشد که به سفارش جناب آقای زارعی در سال 1388 در خیابان بوستان 10 پاسداران طراحی شد. زمین این پروژه  797  مترمربع می باشد که در 5 طبقه مسکونی و با زیر بنای 4250 مترمربع اجرا گردید.
نکته قابل توجهی که ما تاکید ویژه ای روی آن داشتیم، ساخت این پروژه براساس جدیدترین اصول ساختمان سازی و استفاده از با کیفیت ترین و به روزترین متریال های موجود و در کنار آن حفظ نمای مدرن و همسو با طبیعت بود.

ما در این پروژه از تکنولوژی های ذیل بهره بردیم:
– سیستم گرمایش از کف: گرمایش یکنواخت و متعادل در کل فضا
– سیستم VRF: که امکان تنظیم جداگانه دما، برای هر فضا به صورت مجزا وجود دارد.
– سقف CCL:  که موجب به حداقل رسیدن تعداد ستون در این پروژه گردیده.(ما در فضای داخلی پذیرایی، نشیمن و آشپزخانه این مجموعه که کاملا بدون دیوار جداکننده و بصورت یکپارچه می باشد هیچ ستونی داخل فضای اجرا شده نداریم.)
– و همچنین اجرای روف گاردن: برای زیبایی و عایق کردن بام مجموعه که در سال 88 این امر آنچنان مرسوم نبوده است.
بزرگترین مسئله ای که ما در این پروژه با آن روبرو بودیم تنوع سلایق بین کارفرمایان پروژه بود. کانسپت اولیه، طراحی یک آبنمای مدرن و زیبا بود که به حیاط حس طراوت و سرزندگی ببخشد و لیکن به دلیل عدم توافق کارفرما این مسئله عملی نگردید.
اگر بخواهیم این پروژه را در چند ویژگی خلاصه کنیم: پروژه ای لوکس و مدرن با استفاده از تکنولوژی های برتر ساختمان، متریال درجه یک، جاگلی های فراوان در نما و نیز حیاط و بام سیز

[vdo ids=”4358″]